×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

AZTECS EMPIRE

Rytíři štěstěny a dobrodruzi pozor: Tak jako na Aztéky čekal poklad v podobě legendárního zlata, čekají na vás při této pětiválcové hře opravdu bohaté šance na výhru a akce! S trochou štěstí získáte i samotnou aztéckou princeznu a s ní freespiny a dokonce žolíka!

OVLÁDÁNÍ

5 válců

1 až 10 výherních linií (Výherní linie se vyhodnocují zleva nebo zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)

Žolík: Žolík je náhradou za jiné symboly kromě symbolu Scatter.
Výhra Scatter: Při 3 nebo více symbolech Scatter získáváte výhru Scatter. Symboly Scatter přitom nemusí být v jedné výherní linii.

Aztécká princezna: Při 3 nebo více symbolech Scatter získáte 10 freespinů. Při každém lichém freespinu (1, 3, 5, 7 a 9) jeden válec stojí a symboly se promění v žolíky.

Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->