×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

FLY FOR GOLD

Letí, letí, všechno letí – potěšení ze hry se vyšplhá do nebeských výšek! Při vzdušné pětiválcové hře Fly For Gold můžete s vaším statečným malým letcem nastoupit proti ostatním bojovníkům a chytit si ve vzduchu bonusovou hru. Nahoďte motory a vzhůru za vítězstvím!

OVLÁDÁNÍ

5 válců

9 výherních linií (Výherní linie se vyhodnocují zleva a zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)

Výhra Scatter: Při dvou stejných symbolech Scatter získáváte výhru Scatter. Symboly Scatter musí být seřazeny zleva doprava, ale nemusí být v jedné výherní linii.

Race: Při třech stejných symbolech Scatter letíte o sázku. Na střední vzdušné trati bojuje váš letec proti dvěma jiným  bojovníkům. Kolo štěstí rozhodne, jakou bonusovou výhru získáte.

Bird: Zvířecí bonusová hra začíná, když jsou na levém válci pouze „supi“ a na pravém válci pouze „kachny“. Sousedící válce se také změní na supy a kachny. Střední válec se automaticky otočí a vy získáte bonusovou výhru.

Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->