×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

LUCKY DRAGON

Bylo nebylo... pohádková krajina plná štěstí a úžasných výher! Svá křídla tu rozprostírá skutečný drak štěstí a místo ohně chrlí senzační výhry Scatter i skvělé bonusové hry. Nechte se unést drakem štěstí a radujte se z pohádkových šancí na výhru!

OVLÁDÁNÍ

5 válců

5 výherních řad (Výherní linie se vyhodnocují zleva i zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)

Žolík: Žolík je náhradou za jiné symboly kromě symbolu Scatter.

Výhra Scatter: Při třech nebo více symbolech Scatter získáváte výhru Scatter. Symboly Scatter přitom nemusí být v jedné výherní linii.

Bonusové hry: Volný výběr při výhře Scatter. Každý symbol Scatter skrývá bonusové hry. Vyberte správný symbol Scatter a získejte další kola zdarma, výhra v těchto kolech se počítá trojnásobně.

Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->