×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

STONE AGE

Pozor, vstupujete do prehistorie! Při zábavné pětiválcové hře Stone Age zažijí spoustu zábavy nejen Flinstonovci, ale hromada kamení čeká i na vás. Pravěkově dobré jsou i bonusové hry: Můžete si vybrat ze tří symbolů Scatter. Když si vyberete ten správný, získáte zdarma kola, v nichž se vaše výhry počítají trojnásobně. Hrom do toho!

OVLÁDÁNÍ

5 válců

5 výherních linií (Výherní linie se vyhodnocují zleva a zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)

Žolík: Žolík je náhradou za jiné symboly kromě symbolu Scatter.

Výhra Scatter: Při dvou nebo více symbolech Scatter získáváte výhru Scatter. Symboly Scatter přitom nemusí být v jedné výherní linii.

Bonusové hry: Volný výběr při třech nebo více symbolech Scatter. Každý symbol Scatter skrývá bonusové hry. Vyberte správný symbol Scatter a získejte další kola zdarma, výhra v těchto kolech se počítá trojnásobně.

Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->